Klavírní seminář a workshop pro malé muzikanty(Dalcroze method) Ludovica Mosca Escuola Luthier Barcelona (ESP) 20.9.2016 od15.00 hod.

1. 20. 9. 2016 se v sále naší školy uskutečnil další klavírní seminář s prof. Ludovicou Mosca (Escuola Luthier – Barcelona), kterého se aktivně zúčastnilo 8 žáků. Ostatní měli možnost sledovat výuku pasivně a dozvědět se mnoho užitečných nápadů a cvičení pro práci na nových skladbách. Zájem o klavírní seminář byl tak velký, že si vyžádal ještě neoficiální pokračování v následujícím týdnu 20. 9. Následovala ještě ukázka Dalcrozovy metody práce s malými muzikanty, založená na propojení pohybu a hudby. Tento seminář byl zaměřen prakticky a zúčastnili se ho žáci navštěvující v letošním roce přípravný ročník hudební nauky.

Mosca

Mosca