Koncert naší ZUŠ a HappySchool

Koncert anglo – americké hudby.

2.května 2016 se na naší škole konal společný koncert našich žáků a žáků jazykové školy Happy school, která sídlí v místě naší pobočky v Újezdu nad Černými lesy.Úvodní slovo přednesla paní ředitelka Happy school Eva Stejskalová společně s americkým hostem – lektorkou anglického jazyka paní Stacy  Nofziger,  stálou spolupracovnicí Happy school. V úvodním čísle vystoupil sbor pod vedením Ivany Hrušecké. Tento sbor byl složen z našich žáků a žáků jazykové školy Happy school. Zazněly čtyři anglické písně. O aranžmá instrumentálního doprovodu se postaral ředitel naší školy Martin Hauptmann. Dále vystoupili sólisté, kteří přednesli skladby anglických a amerických autorů. Na závěr zahrála kapela ZUŠMOR pod vedením Jiřího Janouška. Celým koncertem nás prováděli žáci Happy school,kteří v anglické jazyce představili  a přiblížili jednotlivé autory a interprety.Na závěr koncertu všichni účinkující obdrželi malou pozornost od starostky městské části Újezd nad Černými lesy paní Karly Jakob Černé.

kapela IMG_3096

IMGP2332