Akademie pro seniory – Imatrikulace a organizační info.

Organizační informace k průběhu studia Akademie umění a kultury pro seniory HMP – Oblast Praha 3. Akademický rok 2016/2017.
Vzdělávání se uskutečňuje formou didakticky přizpůsobeného individuálního, skupinového nebo kolektivního studia. Součástí jsou semináře, přednášky, cvičení, návštěvy koncertů a představení. Rozděleno je do zimních a letních semestrů. Uskutečňuje se  v dopoledních i odpoledních hodinách.
Výuka začíná od 10.10. 2016 a probíhá v souladu se studijním řádem Akademie, který bude k nahlédnutí u pedagogů.

Hodinová dotace v hudebním oboru: V období říjen až prosinec 2016 probíhají  individuální hodiny 1x týdně ( 1 student na vyučující hodinu ). V období leden až červen 2017 probíhají skupinové hodiny  1x týdně ( 2 studenti stejného předmětu na vyučující hodinu ).

Hodinová dotace v tanečním  oboru: V období říjen až prosinec 2016 probíhají  kolektivní hodiny 1x až 2x týdně . V období leden až červen 2017 probíhají kolektivní hodiny 1x týdně.

urad-praha-3

Základní informace k zahájení Akademie umění a kultury pro seniory (od září 2016) na půdě naší školy:

1- Informace o smyslu celého projektu naleznete  zde: (dole obrázek č.1 – klikněte na obrázek pro zvětšení )

2- Základní informace o rámcovém průběhu vzdělávání, o podmínkách pro zahájení výuky studentů, o vyučovaných hudebních či tanečních předmětech naleznete zde: (dole obrázek č.2. – klikněte na obrázek pro zvětšení )

3- Doplňující organizační informace:
-Maximální kapacita Akademie: 50 studentů
-Budovy školy, na kterých bude probíhat výuka Akademie:  Hollarovo náměstí 4 – Praha 3 a  Učňovská 1 – Praha 9. ( jde o spádovou oblast Praha 3 )
-Přihlášení zájemců o studium: Přihlášky budou dostupné od 29.srpna v kanceláři ZUŠ Učňovská 1, Praha 9 v časech 9 až 11. hod. a 13 až 15 hod., nebo u našich vyučujících od 1. 9.  2016.
-Další informace na tel.: 266 106 726,   733/ 557 664

Závěrem: Jménem celé školy se na Vás ( naši milí budoucí studenti ) moc těšíme, a přejeme, aby se Vám splnily umělecké sny a touhy a abyste se s námi cítili příjemně. BcA. Martin Hauptmann – ředitel školy.

obrázek č.1.

1.brožura final_Akademie HMP_ strana 1