Koncert čtyřruční hry -Vysočanská radnice 19.4.2016

V úterý 19.dubna se v sále Vysočanské radnice konal již tradiční koncert klavírního  oddělení ve čtyřruční a komorní hře.Čtyřruční hra byla v minulosti jednou z velmi oblíbených forem domácího muzicírování. Pianisté se mohou prostřednictvím čtyřruční hry seznámit s velmi hodnotnými originálními skladbami pro čtyřruční klavír,tak v podobě klavírních výtahů i s díly symfonickými, operními a mnoha dalšími. S klavírními skladbami pro čtyři ruce tak můžeme zažít spoustu radosti a zábavy a poznat mnoho nového. Jsme rádi,že naši žáci se rádi věnují čtyřruční hře, a že i posluchače zajímá a čemž svědčil plný  sál Vysočanské radnice. Koncertu se zúčastnili i hosté z jiných oddělení.Již se těšíme co nového  si žáci se svými učiteli připraví v příštím roce.

IMG_3001     IMG_3010     IMG_3024

IMG_3004      IMG_2989     IMG_3027a