Parkování v areálu SOU Jarov – 2015/16

Nařízení ředitele upravující parkování v areálu SOU Jarov

Rodiče žáků docházející do výuky v budově ZUŠ Učňovská 1, Praha 9 mohou v rámci areálu SOU parkovat na vyhrazených parkovacích místech pro ZUŠ před vjezdovou vrátnicí areálu.Pokud výhradně z vážných důvodů potřebují parkovat přímo před budovou ZUŠ, mohou žádat o udělení vyjímky v parkování.

Vyjímka v parkování …..

1/ …umožní držiteli vjezd do areálu tak, že držitel
bude moci ze svého mobilního telefonu ovládat vjezdovou závoru.

2/ …bude udělována vedením školy jen na základě akutních zdravotních důvodů rodičů
3/ … je k dispozici max. pro 12 vozidel rodičů. Počet míst stanovuje SOU Jarov
4/ …může být udělena na základě písemné žádosti doručené vedení školy do 23.9.2015 s uvedením jména žáka, tel. kontaktu, formulace důvodu žádosti a pozn. čísla auta.
5/ …bude rozhodnuta do 30.9.2015 a prostřednictvím vyučujících budou následně příslušní rodiče informováni ( účinnost SMS kódu bude platná po zpracování údajů v systému SOU Jarov)
6/ … platí na období jednoho školního roku do 30.6.2016, po uplynutí platnosti vyjímky je nutno podat další žádost.

Dne : 1.9.2015
Martin Hauptmann