Závěrečný koncert v sále konzervatoře

Dne 14. června 2016 se konal závěrečný koncert školního roku 2015/2016 v sále Pražské konzervatoře.
Koncert byl zahájen pásmem národních písní,které přednesli žáci PHV.O klavírní doprovod se postaral Roman Wágner. Druhé číslo H. Purcell: Adagio a Allegro přednesla Rock kapela řízená Jiřím Janouškem.
Soubor mladších žáků zobcových a příčných fléten pod vedenímý Dagmar Smetáčkové zahrál od G.Garibaldiho Sinfonii a Canzon.A od J.Chr. peze Arii a Gigue.
Dále koncert pokračoval pásmem lidových písní (arr. M. Hauptmann) v podání sboru PHV a 1. ročníku hudební nauky vedený Janou Mühlbauerovou.
Koncert h moll pro čtvery housle Antionia Vivaldiho kromě sólistů zahrála Malá muzika „Jarováček“ a členové lidové muziky „Hájíček“ Toto vystoupení ještě zpestřili členky tanečního oddělení v choreografii L.  Černé a M.Hlobilové.
Jiří Janoušek upravil pro dětské sbory české lidové písně,které zazpívali Spojené dětské sbory ZUŠ.O doprovod se postaraly opět Malá muzika „Jarováček a členové lidové muziky „Hájíček“.Řídil Jiří Janoušek.
Koncert uzavíral Komorní orchestr Archi d‘ Oro. Zazněla Zachova Symfonie A dur a Sukova Balada. Nastudoval a řídil Josef Vlasák.
Celý koncert probíhal v příjemné atmosféře a mohli se představit četné soubory naší školy

smyčce

to IMG_8878 (1)