Koncem roku vyšla našemu žáku Enriku Štecovi jedna z jeho prvních skladeb. Před časem hrál Enriko na koncertě v rámci festivalu „Libeňské jaro mladých“ v Libeňském zámečku v Praze 8. Našeho pana ředitele jeho skladba zaujala,takže ji natočil a umístil na Youtube, kde ji objevil hudební skladatel, pedagog  a současně vydavatel not pro děti Martin Vozár. Jelikož i jeho skladba zaujala, kontaktoval naší školu a postaral se o její vydání. Od té doby Enriko napsal již mnoho dalších skladeb z nichž některé se také připravují k vydání. Letos již po druhé bude účinkovat na II. ročníku festivalu
„Česká klavírní moderna dětem“. Zde bude Enriko prezentovat svoji další skladbu „Na starém hradě“. Přijďte se podívat 28.ledna 2018 v 15.00 hodin do kostela sv. Vavřince, Hellichova 18, Praha 1, kde v „Koncertní síni Pražského jara“ bude koncert současných českých autorů.

 

 

Fotogalerie