Přijímací zkoušky pro šk. rok 2016/2017 !!!

oblast Praha 3 – Učňovská 1, Ondříčkova 48 ( tanec), Hollarovo nám. 4,6,
obor Hudební + taneční
věc Informační schůzka + přijímací zkoušky
termín pondělí 9. května 2016, v 18,00 hod. v koncertním sále Základní umělecké školy, Učňovská 1, Praha 9 ( konečná tramvaje 1,9, 11 „ Spojovací “- viz mapa na www stránkách naší školy v odkazu Kontakty )
info Na informační schůzku přijďte se svým výše uvedeným synem (dcerou), při přezkoušení dětí, které bude probíhat v průběhu schůzky, budete moci s našimi pedagogy individuálně probrat charakter talentu vašeho dítěte.

oblast Praha 9 – Polesná 1690 – Újezd nad Lesy, Slavětínská 200, Klánovice.
obor Hudební
věc Informační schůzka + přijímací zkoušky
termín středa 11. května 2016, v 18,00 hod. ve společenském sále ZŠ Masarykova – Staroklánovická 230, Újezd nad Lesy
( budova I. Stupně , boční vstup z ul.„Čentická“)

Upozorňujeme na otevření nového předmětu Hra na bicí nástroje.
Více info. ZDE   dokument/ručička1