Vážení rodiče,
od roku 2016 jsme nově otevřeli výuku hry na bicí soupravu. Spolu s rozšířením výuky elektrické kytary a populárního zpěvu tím reagujeme na zvýšený zájem žáků a rodičů o moderní hudební žánry. K podpoře výuky využíváme i vlastní nahrávací studio. Výuka na bicí soupravu je v současné době stále více oblíbená, málokteré moderní těleso se bez tohoto nástroje obejde. Bicí souprava má široké uplatnění napříč hudebními žánry. Navíc je takříkajíc srdcem každé kapely a nejenom kvůli tomu se říká, že každá kapela hraje tak dobře, jako její bubeník. Během výuky s žáky pracujeme moderní formou – hodně využíváme nahrávky a hudební podklady. Děti se učí rovnou praxí – jednotlivé techniky a druhy hraní se rovnou využívají v písničkách. Díky tomu se děti naučí hrát jak podle poslechu, tak i z notového zápisu. V hodině se žáci naučí koordinovat pohyby všech čtyř končetin, vnímat a procvičovat rytmus, později se učí hrát sóla a tvoří vlastní rytmy. Podobně jako hráči na ostatní nástroje mají i bubeníci možnost rozvíjet svůj talent ve školních kapelách a souborech. Výuka hry na bicí soupravu probíhá na pobočce ZUŠ Hollarovo náměstí 4,6. Praha 3

bicí wwwIMG_9963ab

bicí wwwIMG_9992aaaa - kopie

bicí DSC02082ccc

bicí wwwIMG_9428

bicí wwwDSC02263a

dech orch

dech orch

bicí wwwDSC02111a

bicí wwwIMG_8918

 

 

Fotogalerie

Videogalerie